verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antonopoulos: Gelecekte Herkes Bitcoin’e İhtiyaç Duyacak

Seoul’de düzenlenen Deconomy isimli etkinlikte söz alan başarılı isim Andreas Antonopoulos, yaptığı açıklamada dünyanın Blockchain teknolojisine ve bu teknolojinin beraberinde getirdiklerine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Bitcoin konusunda yazdığı kitaplar ve sektörde yaptığı girişimler ile adından sıkça söz ettiren Antonopoulos, şu anda Bitcoin’in fena iş çıkarmadığını ancak gelecekte yeni jenerasyon kullanım alanlarının ortaya çıkması ile birlikte; ortalama bir tüketici için Bitcoin’in yaptığı şeylerin esansiyel olacağını vurguladı.

Başarılı isim, Korelilere de seslenirken,  topluluğa sizin de kripto paralara ihtiyacınız olacak dedi ve şunları ekledi:

”Şu anda yaptığımız şey mevcut sistemi daha az aracı ve merkezilik ile aslında kopyalamaya çalışmak. Bunun sonrasında ise şu andaki merkezi finans sisteminde yapılması mümkün dahi olmayan kripto para uygulamalarını yapmamız gerekiyor. Sonrasında ise Bitcoin ve bu teknolojinin önerdiği şeyler, artık hemen herkesin ilgi alanına girecek ve ortalama bir tüketici ve dünyann geneli de, Bitcoin’e ihtiyaç duymaya başlayacak.”

Başarılı yazar, şu anda çok az kişinin Bitcoin kullandığını ifade ederken bunun da normal bir şey olduğunu söyledi. Antonopoulos’a göre, Bitcoin ve kripto para kullanmanın zorluğu ve bu kripto paraları güvenle saklamak için gereken teknik bilginin fazla olması; işleri zorlaştıyıror. Antonopoulos, aynı zamanda hali hazırda zor olan bu süreçlerin yapılan kötü uygulamalar ve karmaşık işler ile de daha da zorlaştığının da altını çizdi.

Leave a comment