Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin ile Otel Rezervasyonu Yapmak Artık Çok Daha Kolay

Kripto para şirketlerden Crypto.com, sektörün popüler platformlarından Travala ile işbirliği yapmaya başladı. Kripto para kullanıcıları bu yeni ortaklık sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde otel rezervasyonu yapabilecekler.

Ödeme Kolaylığı

Travala kullanıcıları günümüzde Türkiye de dahil olmak üzere 200’den fazla ülkedeki 2 milyondan fazla otelde rezervasyon yapabiliyorlar. Kripto para sektöründe uzun süredir popüler olan bu platform, kullanıcılarına kripto para ile ödeme yapma fırsatı tanıyor.

Travala kullanıcıları artık ödeme işlemlerini eskisine kıyasla çok daha kolay bir şekilde yapabilecekler. Çünkü Travala kısa süre önce Crypto.com ile işbirliği yapmaya başladığını açıkladı.

Travala kullanıcıları zaten uzun süredir otel rezervasyonu yapıp konaklama ücretini kripto para ile ödeyebiliyorlardı. Hatta kullanıcılar Bitcoin, Ether, XRP gibi koinlerin yanı sıra 20’den fazla kripto parayı kullanabiliyorlar. Fakat insanların bunu yapmak için kendi kripto para cüzdanlarından manuel olarak işlem yapmaları gerekiyordu.

Şirketin Crypto.com ile yaptığı anlaşma sonucunda ise bu ödeme süreci çok daha basitleştirilmiş olacak. Crypto.com Pay hizmetlerini kullanan kişiler Travala’dan yaptıkları rezervasyonların ücretini çok kısa bir süre içerisinde kripto parayla ödeyebilecekler.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment