Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Satın Alın Diyen Ünlü Milyoner: Zengin Olmanın En İyi Zamanı!

Yatırımcıları sürekli Bitcoin’e (BTC) yönlendiren ünlü milyoner Robert Kiyosaki, zengin olmak için en iyi zamanların çöküş zamanları olduğunu söyledi.

Her fırsatta Bitcoin yatırımı yapılması gerektiğini dile getiren Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, çöküş zamanlarının zenginleşmek için en iyi zamanlar olduğunu söyleydi.

Bu ifadeler milyonerin geçmişte yaptığı Bitcoin alım önerilerini akıllara getirdi.

Air BNB emlak piyasasını çöküşüne öncülük edecek. Yeni bir ev istiyorsanız mutlu günleriniz çok yakında. Kiralık mülk için de aynı şey geçerli. Çöküş zengin olmak için en iyi zamandır. İyi şanslar.

Kiyosaki geçmişte de pek çok kez ABD ekonomisinin aşırı borç altında çökeceğini ve birikimlerinin eriyeceğini söylemişti. Ünlü milyoner yatırımcıları bu erimeye ve çöküşe karşı korunmak için Bitcoin, altın ve gümüşe yatırım yapmaya davet etmişti.

Hatta ünlü milyoner 24 Ağustos tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir gönderide, Bitcoin’in 1 milyon dolara, altın ve gümüşün ise sırasıyla 75 bin ve 60 bin dolara yükseleceğini iddia etmişti.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,6 değer kaybeden Bitcoin, yazım itibariyle 25.586 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!