Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Şirketinden İlk Altcoin Desteği: Ethereum Hizmeti Başlattı!

Bitcoin (BTC) saklama hizmeti sunan Casa, şimdi de Ethereum (ETH) için hizmet vermeye başladı.

Bitcoin saklama hizmeti amacıyla faaliyet gösteren Casa, hizmetleri arasına Ethereum desteğini de ekledi. Şirket tarafından yapılan açıklamada, ERC-20 tokenlarının ve NFT’lerin gelecekte hizmet portföylerine eklenmesi için değerlendirildiği bildirildi.

Atılan bu adımla birlikte Casa, hem Bitcoin hem de Ethereum hizmeti veren dünyadaki ilk self-custody (kendi kendine saklama) platformu olarak kayıtlara geçti.

Birden fazla anahtarın bulunduğu çoklu imza (multisig) teknolojisi kullanan Casa, kullanıcılarına güvenli ve gelişmiş bir kripto para saklama hizmeti sunuyor. Çoklu imza teknolojisi sayesinde kullanıcılar eğer bir cüzdanlarına erişimi kaybetse bile bir diğer dijital anahtar sayesinde varlıklarına ulaşabiliyorlar.

Öte yandan hackerlara karşı da kapsamlı bir güvence sağlayan şirket, varlıklar üzerinde işlem yapmak için birden fazla anahtarla onay isteyerek saldırılara karşı sağlam bir görünüm sunuyor.

Casa, kullanıcılarına son güncellemeyle birlikte 5 farklı anahtara kadar imza olanağı getirdi. Şirketin self-custody prensibi, kullanıcıların varlıklarını olası üçüncü taraf ihlallerine karşı koruyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!