Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cameron Winklevoss Bitcoin Akümülasyonu Başladı Dedi, Neden Son Yatırım Fırsatı Açıkladı!

ABD’li popüler kripto para borsası Gemini’nin kurucu ortaklarından Cameron Winklevoss, Bitcoin yükselişinin ardından mevcut durumda yatırımı yapmanın neden son fırsat olduğunu açıkladı.

Gemini’nin kurucu ortaklarından Cameron Winklevoss 21 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, yatırım şirketlerinin birbiri ardına gelen spot Bitcoin ETF başvuruları ile birlikte Bitcoin’de boğa trendi öncesinde oluşan akümülasyon aşamasının başladığını belirtti.

Winklevoss, başvuruların onaylanması ve ETF’lerin piyasaya sürülmesi öncesinde ucuza Bitcoin alma fırsatının hızlıca piyasayı terk ettiğini ima ederken mevcut durumu son on yılın en iyi yatırım fırsatı olarak değerlendirdi:

Bitcoin’in büyük akümülasyonu başladı. ETF başvurularının telaşını izleyen herkes ETF’lerin faaliyete geçmesi ve kapıların ardına kadar açılması öncesinde Bitcoin alma penceresinin hızla kapandığını anlayabilir. Bitcoin geçmiş 10 yılın en iyi yatırımıysa bu da muhtemelen mevcut on yılın en iyi trade fırsatıdır.

Geçtiğimiz hafta dünyanın en büyük yatırım şirketi BlackRock’ın başvurusu ile birlikte yeniden alevlenen spot Bitcoin ETF yarışı kısa süre içerisinde ivme kazandı. Son 7 günde BlackRock, Valkyrie, WisdomTree ve Invesco olmak üzere dört yatırım şirketi ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvuruda bulundu.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %10,1 değer kazanan Bitcoin, son 24 saat içerisinde %4,3 yükseliş yaşayarak yazım itibariyle 30.081 dolar seviyesinden işlem gördü.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!