Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Blockchain Oyunu 750 Milyon Kullanıcı İçin Listelendi, Altcoin Fiyatı Sert Yükseldi!

Immutable (IMX) tarafından geliştirilen Gods Unchained’ın oyun platformu Epic Store’da listelenmesi üzerine oyunun yerel token’ı GODS, %20’ye yakın değer kazandı.

Web3 oyun geliştiricisi Immutable tarafından geliştirilen blockchain tabanlı kart oyunu Gods Unchained 22 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, oyunun küresel oyun yapım şirketi Epic Games’in oyun platformu Epic Store’da listelendiğini duyurdu.

Oyunun Ethereum (ETH) dışı oyun NFT’si işlem hacminin büyük bir kısmını elinde tuttuğuna dikkat çekilirken 11-18 Haziran arasında Ethereum dışı oyun NFT’si işlem hacminin %92’sinin Gods Unchained tarafından oluşturulduğu vurgulandı.

Öte yandan Epic Store’un Fortnite, Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto 5 gibi pek çok popüler oyuna ev sahipliği yaptığı ifade edilirken platformun 230 milyon kullanıcıya sahip olduğu belirtildi. Ayrıca Epic Games’in yaklaşık 750 milyon cross-platform hesabı bulunması nedeniyle DappRadar verilerine göre haftalık 3.500’ün üzerinde oyuncuya erişen Gods Unchained için büyük bir fırsat olduğunun altı çizildi.

Gods Unchained yöneticisi Daniel Paez, Epic Store listelemesi ile birlikte oyunun Web3 ekosistemi dışındaki kullanıcıların da dikkatini çekebileceğini belirtti. Paez, şirketin daha büyük ve finansal açıdan güçlü bir şirket tarafından finanse edilen sayılı blockchain firmasından biri olduğunun altını çizerken gelecek hakkında şu ifadeleri kullandı:

Gods Unchained için şu anda bir dönüm noktasındayız ve önümüzdeki altı aylık periyot Gods Unchained tarihinin en heyecanlı dönemlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %5,4 değer kaybeden GODS, listeleme haberi ile birlikte %20,8 değer kazanarak 0,173 dolar seviyesine yükseldi. GODS, yazım itibariyle 0,154 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!