Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Meme Coin NFT Koleksiyonunu Resmen Piyasaya Sürdü: Binance’de Satışta!

Meme coin FLOSHIDO INU (FLOSHIDO), NFT koleksiyonunu Binance üzerinde piyasaya sürdü. 

FLOSHIDO yaptığı açıklamada, yatırımcılarını heyecanlandıran bir duyuru paylaştı. Meme coin projesi, NFT koleksiyonunu Binance NFT platformu üzerinde resmen piyasaya sürdü. FLOSHIDO’nun piyasaya sürdüğü NFT’ler yaklaşık 116 dolar seviyelerinden satılıyor ve mevcut durumda 9 farklı NFT bulunuyor.

FLOSHIDO ekibi tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

FLOSHIDO INU’nun NFT koleksiyonu Binance NFT’de satışa sunuldu. Satışlardan elde edilecek gelirler merkezi bir borsa listelemesi için kullanılacak. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

Ekip ayrıca yatırımcılarından destek istedi ve FLOSHIDO’nun büyümesine katkıda bulunulmasını talep etti:

Sınırlı sayıdaki NFT’leri satın alarak ve merkezi borsa listeleme planlarının gerçekleşmesinin bir parçası olun.

FLOSHIDO fiyatında son durum

FLOSHIDO fiyatı 0,00000394 dolar seviyelerinde bulunan desteğinin biraz üstünde konumlanıyor.

FLOSHIDO’nun söz konusu destek seviyesini kaybetmemesi durumunda, mevcut fiyatın %16 yukarısında yer alan 0,00000523 dolarlık direnç bölgesine kadar yükseliş yaşaması bekleniyor. FLOSHIDO bu direnç bölgesini de hacimli bir mumla kırarak üzerinde kalmayı başarırsa %25’e yakın bir yükseliş daha yaşayarak 0,00000661 dolar seviyelerine kadar artış performansı gösterebilir.

Yakımlar devam ediyor

Kripto para piyasasında ses getirecek büyük yakımlar yaparak yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran FLOSHIDO’nun ekibi, düzenli olarak her 3 ayda bir yaklaşık 10 milyar token yakarak toplam arzı %60 oranında azaltmayı planlıyor.

Bu planlar kapsamında ekip, bu ayın 25’inde de 10 milyar token yakımı yapacağını bildirdi.

25 Nisan tarihinde kripto para borsası Bitmart üzerinde USDT paritesi ile listelenen FLOSHIDO, Binance destekli merkeziyetsiz kripto para borsası PancakeSwap’te de %2’lik slipaj oranıyla alınıp-satılabiliyor.

🌐Web: http://Floshido.com
💠TG: https://t.me/FloshidoOfficial
✅CMC: https://coinmarketcap.com/currencies/floshido-inu/
✅ CG: https://www.coingecko.com/en/coins/floshido-inu

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Koin Bülteni, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını yapmalarını önermektedir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!