verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brian Armstrong: Kripto Paraların iPhone Gibi Bir Kırılma Noktasına İhtiyacı Var

Dünyanın en önde gelen kripto para şirketlerinden birisi olan Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong’dan sektör ile ilgili olarak açıklamalar gelmeye devam ediyor. Başarılı isim, son olarak YouTube’da bir soru cevap etkinliğine katılırken, kripto para sektörünün daha fazla kişiye ve kitlelere hitap etmesi için gereken şeyler hakkında konuştu.

Armstrong, şu anda son derece volatil olan kripto paraların aynı zamanda ölçeklenme ve denge sorunlarının çözülmesi halinde geniş kitlelere ulaşma şansının olduğunu söyledi.

Şu anda volatilite konusu stabil kripto para projelerinin bir miktar da olsa çözme şansının olduğunu ifade eden Armstrong, ölçeklenme konusunda da bazı ekiplerin yaptığı çalışmaları takdir etti.

Başarılı yönetici, şu anda Lightning Network gibi projelerde çalışan kişilerin bu alanda ciddi bir katkı sağladığını ifade ederken; buna karşın PayPal ve Visa gibi projelerle yarışmak için sektörün daha iyi şeyler yapması gerektiğinin altını çizdi.

Şu andaki uygulamaların da son derece komplike olduğunu söyleyen başarılı isim, kriptonun halka yayılması için iPhone gibi bir kırılmaya şahit olması gerektiğini söyledi ve şunları ekledi:

”Kripto paraların kullanımının daha kolay olması lazım. Bunun için de çalışmalar yapıldığını görmek sevindirici. Bu komplike durum ortadan kaldırılır ve kripto paralar iPhone ya da Netscape gibi bir kırılma noktası yaşarsa, o zaman gerçekten o hep bahsedilen kitlelere yayılım hadisesi gerçekleşme şansına sahip olur.”

Leave a comment