verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BTK’nin “Sürdürülebilir Web3” Zirvesi Binance Türkiye Katkılarıyla 27 Ekim’de Ankara’da Gerçekleştirilecek

“Sürdürülebilir Web3” zirvesi 600 üniversite öğrencisinin ve 17 üniversite topluluğunun katılımı ile 27 Ekim’de Binance Türkiye’nin ana sponsorluğunda BTK’de gerçekleşecek.

17 sürdürülebilir hedefin Web3 teknolojilerinde nasıl kullanılacağına yönelik sunumlar yapılacağı zirveye, Binance Türkiye ana sponsor oldu.

Finansal okur yazarlık bilincinin artırılmasına yönelik çalışmaları kapsamında çalışmalarını hızlandırmayı amaçlayan Binance Türkiye ekibi, geçtiğimiz hafta düzenlenen Topluluk Buluşması’nda Binance Türkiye ile Web3 Derneği arasında sponsorluk anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında Binance Türkiye 27 Ekim’de gerçekleşecek “Sürdürülebilir Web3” zirvesinin ana sponsoru oldu.

Binance, Türkiye topluluğu ile bir araya geldi

Binance ekosistemini büyüten topluluğu ile sık sık bir araya gelen Binance Türkiye ekibi, geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği İstanbul buluşmasından sonra şimdi de Ankara’da bir araya geldi. Binance topluluk buluşmaları adı altında gerçekleşen etkinliğe yaklaşık 100 kişi katılım gösterdi. Etkinliğin açılış konuşmasını Binance Türkiye  Pazarlama ve Topluluk Müdürü Alper Bulut gerçekleştirdi. Bulut, açılış konuşmasında Binance’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetleri ve yakın dönemde gerçekleşen  çalışmaları anlattı. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde Binance TR gönüllüleri Binance ekosistemi hakkında tecrübelerini paylaştı. Sonrasında ise Binance TR’nin Growth Müdürü Ali Serdar Kuşçu,  Web3 hakkında teknik bir sunum gerçekleştirdi. Etkinliğin sonunda ise Binance Türkiye ile Web3 Derneği arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Binance’e %20 komisyon indirimiyle üye olmak için tıklayınız.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!