Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Altcoin’in CTO’su Yakım Mekanizmasına Dair Konuştu, Fiyat Yükselişe Geçti!

Conflux Network CTO’su Ming Wu’nun yerel token’ın yakım mekanizmasına dair yaptığı açıklamalar CFX fiyatında ani bir yükselişi tetikledi.

Ming Wu sosyal medya üzerinden, Conflux’ın yakım  mekanizmasına dair açıklamalarda bulundu. Kullanıcıların, halihazırda işleyen yakım mekanizmasına dair yeterli bilgiye sahip olmadıklarını söyleyen Wu, yaptığı açıklamada sürecin detaylarına yer verdi. Şimdiye kadar CFX’e ait 500 milyon token‘ın yakıldığını belirten CTO, bu miktarın toplam CFX arzının yaklaşıp %10’u olduğunu vurguladı.

Gerçekleşen yakım miktarının yeterli olmadığını belirten Wu, daha fazla CFX yakımı için alternatif senaryolar arayışına gittiğini dile getirdi.

Wu, sunduğu alternatif yakım örneğinde “depolama teminatları” olarak tanımladığı bir işlem biçimine değindi. Bu teminatların giderek artan şekilde NFT ekosisteminde kullanıldığını ifade eden CTO, söz konusu varlıkların bir kısmının yakım için uygun olduğunu öne sürdü.

Takipçilerine alternatif yakım mekanizmaları hakkında bir soru yöneten Wu, topluluğun nabzını ölçtü:

Bu teklif edilirse, oy vermek ister misiniz, istemez misiniz?

Fiyat Yükselişe Geçti

Bu açıklamaların ardından 0,0586 dolar seviyelerinden %25’ten fazla artış yaşayarak 0,0746 dolar seviyelerine kadar artış performansı gösteren CFX, ardından bir miktar düşüş yaşadı.

Total arzı 5,2 milyardan fazla olan CFX, CoinGecko verilerine göre ise son 24 saatlik periyotta %17,9’luk bir değer artışı sağladı. CFX, yazım esnasında 0,0657 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!