verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Üç Altcoin Coinbase Custody Haberiyle Yükselişe Geçti

Coinbase Custody 3 altcoin için peş peşe listeleme duyuruları paylaştı. Platform NKN, Fantom (FTM) ve Elrond (EGLD) tokenlarını kullanıcılarına sunuyor. Bu üç altcoin 1 günde yaklaşık %20 artış gösterdi, FTM ve EGLD rekor kırdı.

Önemli kripto para borsalarından Coinbase‘in yan kuruluşu olan Coinbase Custody, Twitter üzerinden yayınladığı duyurular ile NKN (NKN), Fantom (FTM) ve Elrond (EGLD) için listeleme müjdesi paylaştı. Coinbase Custody kullanıcıları NKN, FTM ve EGLD yatırma ve çekme işlemlerini platform dahilinde yürütebilecekler. Coinbase Custody listelemesi platform kullanıcılarının çoğu kurumsal veya yüksek değere sahip yatırımcılardan oluştuğu için önem arz ediyor.

NKN, FTM ve EGLD fiyatları yaklaşık %20 arttı

Coinbase duyurusu ile yükselişe geçen altcoinler 1 gün içinde neredeyse %20 artış kaydetti. Üçlü arasında 24 saat içinde en çok yükseliş gösteren altcoin ise %20’nin hemen üzerindeki artış oranı ile NKN oldu.

Ölçeklenebilirlik problemine bir çözüm olarak sunulmuş DAG tabanlı bir platform olan Fantom, 1 günde %17’nin üzerinde artış göstererek fiyatını 0,086 dolara çıkardı. Altcoin bu yükseliş ile tüm zamanların en yüksek değerini gördü.

Coinbase-altcoin
FTM fiyatı için 24 saatlik değişimi gösteren grafik. Kaynak

Bir günde %22 yükseliş gösteren NKN (New Kind of Network) açık kaynaklı eşler arası (P2P) bir ağ paylaşım protokolüdür. NKN fiyatı Coinbase duyurusunun ardından 0,34 dolara kadar yükseldi.

Coinbase-altcoin
NKN fiyatı için 24 saatlik değişimi gösteren grafik. Kaynak

1 günde %16’nın üzerinde değerlenen Elrond parçalama (sharding) yöntemini kullanarak üstün işlem hızı vadeden bir blockchain protokolüdür. EGLD fiyatı duyurunun etkisi ile dik bir çıkış yakalayarak 55 doların üzerine çıktı ve rekor kırdı.

Coinbase-altcoin
EGLD fiyatı için 24 saatlik değişimi gösteren grafik. Kaynak
Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!