Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Çin Devi ile Ortaklık Bu Altcoin’i Aniden Uçuşa Geçirdi

Conflux Network’ün Çin’in en büyük ikinci telekomünikasyon şirketi China Telecom ile ortaklık kurmasıyla yerel token’ı CFX %50’den fazla değer kazandı.

Conflux 15 Şubat tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, China Telecom ile ortaklaşa bir proje içerisinde BSIM adını verdikleri blockchain tabanlı SIM kart geliştireceklerini bildirdi. Duyuruyla birlikte CFX sert bir yükseliş yaşadı.

Şirket yaptığı açıklamada, şimdiye kadar sahip olunan en çok kullanıcıyı ve uygulamayı içerecek bu Web3 ürününün aynı zamanda en büyük blockchain donanım ürünü olacağını öne sürdü. Çalışmaların yıl sonunda başlayacağı da verilen bilgiler içerisinde yer aldı.

Kullanıcıların kripto varlıklarını alabilecekleri, aktarabilecekleri ve çeşitli uygulamalar aracılığıyla görüntüleyebilecekleri aktarılan SIM kartlarda doğrulama yöntemi olarak Conflux Tree-graph, çift hisse kanıtı sistemi (PoS) ve iş kanıtı sistemi (PoW) kullanılacağı bildirildi. Conflux bu yöntemlerle blockchain’i en yüksek performansa çıkaracağını iddia etti.

Alınan bilgilere göre BSIM, kullanıcıların özel ve genel anahtarlarını barındıracak ve kart üzerinde yönetebilecek ayrıca özel anahtarların kart dışına çıkmasına izin vermeden dijital imzaya da izin verecek.

Coingecko verilerine göre son 30 günde %172 değer kazanan CFX, haberin yayınlanmasının ardından 0,0559 dolardan %50’den fazla yükseliş yaşayarak 0,0839 dolara ulaştı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!