verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bugün 2 Yeni Altcoin Listeleyecek

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde 2 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından yapılan duyuruya göre MXC (MXC) ve Aurora (AURORA) varlıkları Türkiye saatiyle 31 Ağustos Çarşamba günü 19:00‘da Coinbase ve Coinbase Exchange platformlarında listelenecek.

Coinbase varlıkları “deneysel varlık” etiketiyle listeleyecek. Deneysel varlık, Coinbase’in şeffaf olmak ve müşterilerin bilinçli kararlar vermesine yardımcı olmak amacıyla yeni veya daha geniş kripto pazarına kıyasla daha düşük işlem hacmine sahip belirli varlıklar için kullandığı bir etikettir.

Yeni listelenecek 2 altcoin bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

Kripto para birimleri CoinGecko verilerine göre listeleme haberi sonrası yükselişe geçti. Haberin kaleme alındığı sıralarda MXC son 24 saatlik periyotta %7,3 artışla 0,074135 dolardan, AURORA ise %4,8 artışla 1,33 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!