Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase International’dan 3 Yeni Altcoin İçin Listeleme Geldi!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, 3 altcoin için daha vadeli işlemleri açacağı duyurdu.

Coinbase’in 8 Temmuz tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da Blast (BLAST), LayerZero (ZRO) ve ZKsync (ZK) için sürekli vadeli işlemler başlayacak.

Yapılan açıklamaya göre vadeli işlemler borsası olan Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’da BLAST-PERP, ZRO-PERP ve ZK-PERP işlemleri TSİ 11 Temmuz saat 15.30’da işleme açılacak.

Coinbase International Exchange, ABD dışındaki müşterilerine de sürekli vadeli işlem hizmeti sunmak için Bermuda’dan eylülün sonunda onay almıştı.

Coinbase daha önce Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Dogecoin (DOGE), Stellar (XLM), Polygon (MATIC), Bitcoin Cash (BCH), Celestia (TIA), Injective (INJ), Sei (SEI), Aptos (APT), Filecoin (FIL), Sui (SUI), Polkadot (DOT), Internet Computer (ICP), Near Protocol (NEAR) gibi onlarca altcoin için için sürekli vadeli işlemleri başlatmıştı.

CoinGecko verilerine göre BLAST, son 24 saatte %8,5 yükseliş yaşayarak yazım esnasında 0,0153 dolardan ZRO, %6,3 artışla 3,95 dolardan ZK ise 0,149 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!