Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase’e Yeni Koinler mi Geliyor? WAVES, DCR, ONT…

Kripto para dünyasının en büyük platformlarından biri olan Coinbase, borsasına 8 yeni kripto para eklemeyi düşünüyor.

Dünyanın en büyük borsalarından biri olarak gösterilen Coinbase bir süredir borsada sunduğu hizmetleri genişletmek için çeşitli adımlar atıyor. Şirket bundan birkaç ay önce platformunda desteklediği kripto paraların sayısını artırmaya başlamıştı. Görünüşe göre Coinbase yönetimi bu planı sürdürmeye niyetliler.

Coinbase’in geçtiğimiz gün yayınladığı duyuruya göre şirket an itibarıyla sekiz yeni kripto parayı platformuna eklemeyi düşünüyor. Konu hakkında yapılan açıklamaya göre söz konusu koiler şunlar: Cosmos, Dash, Decred, Matic, Harmony, Ontology ve Waves.

Şirket tarafından yayınlanan duyuruya göre bu kripto paralar şu an için yalnızca değerlendirme aşamasındalar. Dolayısıyla bu kripto paraların Coinbase’e ekleneceklerinin herhangi bir garantisi yok.

Coinbase Büyüyor

ABD merkezli bir kripto para borsası olan Coinbase son birkaç ay içerisinde yeni stratejiler geliştirerek kendini büyütmeyi başardı.

Şirket bundan bir süre önce hem platformdaki kripto paraların sayısını artırdı hem de Dünya genelinde daha fazla ülkeye hizmet sunmaya başladı. Şirket bundan birkaç hafta önceki duyurusunda 85 yeni ülkeye USDC desteği götürdüğünü açıklamıştı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment