Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor: Kısa Süreli Pump!

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından 11 Nisan tarihinde yapılan duyuruya göre Coinbase, Ripple (XRP) yatırımcılarına dağıtılan airdrop ile birlikte piyasaya sürülen Flare’i (FLR) listeleyecek.

Coinbase daha önce yaptığı paylaşımda, Flare’i listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Duyuruda, yeni listelenecek varlığı Flare ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre FLR, ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması ve airdrop dağıtımının tamamlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme haberinin gelmesiyle birlikte 0,0345 dolar seviyelerinden %26 yükselişle 0,0436 dolar seviyelerine ulaşan FLR, yazım esnasında 0,0361 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!