Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase’in Yol Haritasına Eklediği Altcoin Uçuşa Geçti: Dakikalar İçinde 2x Yükseliş!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, platformda listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına yeni bir altcoin eklediğini açıkladı.

Coinbase 11 Nisan tarihinde Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, yol haritasına Dimo’yu (DIMO) eklediğini bildirdi.

Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto parayı ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu açıklamalarının ardından onlarca farklı altcoin’i kullanıcıların alım satımına açan dev şirket, DIMO‘yu gelecekte listeleyebileceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Coinbase’in yeni altcoinleri ekosistemine neden eklediğine dair blogunda yer alan açıklama şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmayı hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor. Blog gönderisinde yapılan açıklamada, eğer popüler bir altcoin şimdiye kadar listelenmediyse şu sebeplere dayandığı belirtiliyor:

  • Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik açısından minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı sonucuna vardık.
  • Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.
  • Teknik entegrasyon çalışması gerekiyor.

Coinbase tarafından gelen açıklama öncesi 0,0566 dolar seviyelerinden işlem gören DIMO, açıklamayla birlikte %100‘den fazla yükseliş performansı göstererek 0,114 dolara ulaştı. DIMO, yazım esnasında 0,0979 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!