verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CoinMarketCap’ten Yeni Mobil Uygulama: Fiyat Alarmları Eklendi

Kripto para fiyatlarının takibi ve diğe bazı parametrelerin değerlendirilmesi noktasında sektörün referans noktalarından birisi haline gelen CoinMarketCap, yeni bir mobil uygulama çıkardı. Firmadan yapılan basın açıklamasında, kullanıcı deneyimine odaklanılan bu yeni uygulamada, fiyat alarmlarının da eklendiği ifade edildi.

Yapılan açıklamada bu yeni uygulamada mum grafikleri, günlük en yüksek ve en düşük değerler ve seçilen kripto paralar için fiyat alarmlarının eklendiği belirtildi.

Uygulamayı kullanmak için ise, kullanıcıların kendi Coin Market Cap hesaplarına giriş yapması gerekiyor. Bu yeni uygulamada ayrıca kullanıcılar kripto para sektöründeki son haberlere de erişim sağlayabilecek ve seçtikleri kripto paraları kıyaslama şansına ashipolacak.

Son dönemde sahte borsa hacimleri ile gündeme gelen siteye sektörün önde gelen birçok ismi çağrı yapmıştı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, Coin Market Cap’te yer alan borsaların birçoğunun hacimlerinin sahte olduğunu ifade etmiş ve bunun sektöre çok ciddi zarar verdiğinin altını çizmişti.

Geride bıraktığımız yılın Ağustos ayında ise Coin Market Cap, profesyonel ve ücretli bir hizmetini duyurmuştu. Kripto para odaklı türev marketlerin de veri takibini yapmak için geliştirilen bu yeni sistemde, başta vadeli işlemler olmak üzere, opsiyon piyasası ve OTC trading ile ilgili hacimleri görmek de, kullanıcılar için mümkün hale gelmişti.

Firmanın listeleme metrikleri ile ilgili önümüzdeki dönemde bir hamle yapıp yapmayacağı ise, şu an için gizemini koruyor.

Leave a comment