Dash ekibi, bütçe planlamalarına ilişkin bir duyuru metni yayınladı. Şeffaflığın ve gizliliğin özellikle de kripto para camiasında büyük bir değeri olduğunu düşünen yetkililer; Dash ağı...

DASH Ekibi Bütçe Planlaması Yaptı

dash

Dash ekibi, bütçe planlamalarına ilişkin bir duyuru metni yayınladı. Şeffaflığın ve gizliliğin özellikle de kripto para camiasında büyük bir değeri olduğunu düşünen yetkililer; Dash ağı ile ilgili de önemli bilgiler verdi.

Dash’ten yapılan açıklamada; tüm bu şeffafça yapılan açıklamaların topluluğun ne bekleyeceği konusunda önemli bir rolü olacağına değinilirken, bu sayede tüm işlerin de daha efektif bir şekilde ilerleyeceğine vurgu yapıldı.

Dash ekibi, yayınlanan bu planlama metnini aylık olarak güncelleyeceklerini belirtirken; daha sonraki süreçte ise bir bütçe planlaması daha yapılacağını aktardı. Projeler ile ilgili yapılan tahmini masraf değerlerinin de değişebileceği bilgisi, topluluk üyeleri ile paylaşıldı.

Dashpay’den atılan tweette, şu ifadeler kullanıldı:

”Finansal özgürlük, belirsizliği sevmeyi öğrenmek demektir.”

Dash yatırımcılarından birisi olan Alex John ise bu gelişmeyi şeffaflığın sağlanması adına önemli bulduğunu belirterek; attığı tweette şu ifadeleri kullandı:

”Dash core ekibinin şeffaflığı bu denli önemsediğini görmek gerçekten de insana iyi hissettiriyor.”

Kaynak: Amb Crypto

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.