Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Deneyimli Analist Altcoin Sepetini Paylaştı: En Fazla 6 Ay İçinde Zengin Eder!

Kripto para analisti, en fazla 6 ay içerisinde büyük kazançlar getirecek 4 altcoin’i paylaştı.

The Flow Horse olarak bilinen analist, 3 Haziran tarihli X gönderisinde 4 altcoin paylaştı. Analist bu altcoinler arasına Ethereum (ETH), Pepe (PEPE), MAGA (TRUMP) ve Ondo Finance’i (ONDO) dahil etti.

Bu 4 altcoin’in en fazla 6 ay içerisinde herkesi mutlu edecek potansiyele sahip olduğunu vurgularken daha fazlasına gerek olmadığını dile getirdi:

Ethereum, Pepe, Trump, Ondo. Beşinciyi istemeyin, kazanacak atlara oynayın. Maksimum 6 ay süre verin.

Ethereum, Pepe, Trump ve Ondo: Peki Neden?

Analistin verdiği bu 4 proje kendi alanında önde gelen projeler olarak dikkat çekiyor. Halihazırda spot ETF onayı bekleyen Ethereum, temmuz başı gibi bu unvana ulaştıktan sonra beklenmedik bir performans sergileyebilir.

Pepe ise meme coin furyasının ateşini yakan projelerden biri olarak yaşadığı tüm yükselişlere rağmen halen daha büyük bir potansiyel barındırıyor.

TRUMP coin, kasım ayında gerçekleşecek ABD başkanlık seçimlerini Donald Trump’ın kazanacağına yönelik yaygın beklentiyle ivmelenirken o tarihlere doğru daha güçlü performans sergilemesi bekleniyor.

Ondo Finance ise özellikle şu sıralar öne çıkan Gerçek Dünya Varlıklar (RWA) furyasının birincil isimleri arasında yer alarak yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!