Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dev Piyasa Yapıcıdan Altcoin Transferleri İçin Açıklama: Buradan Satmak Aptallık Olur!

Önde gelen piyasa yapıcı DWF Labs, yüzbinlerce dolarlık altcoin transferine dair açıklamada bulunarak satış yapmayacaklarını beyan etti.

DWF Labs kısa süre önce yüz binlerce dolar değerindeki 12 farklı altcoin‘i borsalara aktarmış ve bu durum bir satış hazırlığı olarak yorumlanmıştı. Fakat şirketin CEO’su Andrei Grachev, çok geçmeden açıklama yaparak yüreklere su serpti.

Piyasa için umut verici ifadelerde bulunan Grachev, bu fiyatlardan satış yapmanın aptalca olacağını belirtirken boğa sezonuna hazır olduklarını ifadelerine ekledi:

Hazinemizin bir kısmını merkezi kripto para borsasına (CEX) taşıyoruz. Satış için değil, likidite istemek için değil. Mevcut piyasa seviyelerinde herhangi bir şey satmak aptalca olurdu. Yükseliş bekliyoruz ve bir boğa koşusuna hazırlanıyoruz. (er ya da geç)

DWF Labs’ın merkezi borsalara transfer ettiği varlıklar arasında 457.000 dolar değerinde 50 milyon apM Coin (APM), 272.000 dolar değerinde 40 milyon Marlin (POND) ve 151.000 dolar değerinde 40 bin Bounce (Auction) yüksek hacimli olması nedeniyle dikkat çekmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!