verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünya’nın ilk “Kripto Konseri” BlockShow Asia’da Düzenlenecek

CryptoFriends adlı kuruluşun özel HypeUp etkinliği 30 Kasım’da Singapur’da düzenlenecek. BlockShow Asia’nın ikinci gününde yapılacak olan HypeUp, Dünya’nın piyasadaki en tanınmış isimleri, yatırımcıları, ICO projelerini ve Pompeya adlı indie rock grubunu içerecek.

Jen Orchard otelinin en üst katında akşam saatlerinde düzenlecek olan sıcak buluşma, çeşitli şirketlerden CEO seviyesindeki yöneticileri de misafir edecek. Sitedeki ilginç ve sürreal görsellere bakacak olursak etkinlik oldukça renkli geçecek gibi görünüyor. Ziyaretçiler, farklı ICO projeleri hakkında yeni bilgilere erişim imkanına sahip olacak. Hatta kendi projelerinin başarılı olması için gereken adımlar bile anlatılacak. Etkinlikte aynı zamanda 15 ICO şirketinin projeler hakkında tanıtım yapması da bekleniyor.

CryptoFriends, daha önce de elit insanların buluştuğu Blockchain teknolojisiyle alakalı etkinlikler düzenlemesiyle biliniyor. Bu etkinliklerde de danışmanlar, yatırımcılar ve Blockchain şirketleri mevcuttu. Ziyaretçilerin yorumuna göre etkinlik kripto para kişiliklerinin ve şirketlerinin arkadaşlık kurması için ideal. CryptoFriends’in kurucusu Daria Arefieva şöyle bir açıklamada bulunmuştu:

“Bir sonraki HypeUp etkinliğimizde Pompeya grubunun sahne almasından dolayı çok heyecanlıyız. Kendileri müzik piyasasında büyük bir isim haline geliyor, biz de onları Kripto Konser’imizde ağırlamaktan şeref duyuyoruz. CryptoFriends olarak alışılagelmedik işler yapmayı seviyoruz, bunun sonuçları da herkes tarafından görülebilir. İş dünyasını eğlenceyle karıştırmayın diyenler açık bir şekilde etkinliklerimize hiç katılmamış.”

Eğer Koin Bülteni’ni Singapur’dan takip ediyorsanız, etkinliğe katılmak şimdilik ücretsiz, ancak biletler sınırlı. Kayıt olmak için CryptoFriends sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aynı şekilde, tanıtım yapmak isteyen ICO ekipleri de siteden kaydolabilir. 15 farklı ICO tanıtımına halihazırda 8 adet ICO kayıt olmuş durumda: eSports, Gladius, United Traders, VR Token, BlockEx, BetterBetting, Sensay ve DeHedge. Aynı zamanda esports.com, BlockEx, Changelly, EL, Arbidex ve ICO Bench gibi isimler CryptoFriends HypeUp etkinliğinde sponsor olarak yer alacak.

CryptoFriends Tam Olarak Nedir?

CryptoFriends, küresel bağlantıları olan Blockchain ve kripto para uzmanlarının buluştuğu bir topluluk. Görevleri ise kripto para piyasasındaki öncülerin, uzmanların, girişimlerin, tutkunların ve geliştiricilerin tecrübelerini, fikirlerini, görüşlerini ve hayallerini paylaşarak uzun süreli ortaklık ilişkileri oluşturması.

Leave a comment