Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

En Büyük Dogecoin Balinasından Başka Bir Balinaya 3,8 Milyarlık DOGE Transferi

Kripto para piyasasının en büyük Dogecoin (DOGE) balinasının milyonlarca dolar değerindeki varlığı en büyük beşinci balinanın hesabına taşıması yatırımcılar arasında şüpheye sebep oldu.

On-chain verilere göre piyasanın en büyük Dogecoin balinası 280 milyon dolar değerindeki 3,8 milyar DOGE’yi piyasanın en büyük beşinci Dogecoin balinasının hesabına aktardı. “DDuXGM” cüzdanına yapılan bu aktarım işleminin altında yatan sebep bilinmese de ortaya birkaç spekülasyon çıktı.

Ortaya çıkan bu spekülasyona göre piyasanın en büyük ve beşinci en büyük DOGE balinası aynı kişi veya kişiler olabilir. Söz konusu her iki adresin de çok eski bir geçmişe sahip olmadığı ayrıca adreslerden bir tanesinin operasyonel bir araç olarak kullanan bazı ticaret veya OTC platformlarına bağlı olduğu ortaya konuldu.

DOGE için Elon Musk‘ın Twitter’ın başına geçmesiyle başlayan yükseliş dönemi geride kaldı. CoinGecko verilerine göre popüler meme token son 2 hafta içerisinde yaklaşık %35 değer kaybetti ve haberin kaleme alındığı esnada 0,0742 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!