Son günlerde başı Hindistan Merkez Bankası ile belada olan ülkenin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Unocoin, kendi kripto para ATM'lerini kurmaya başladığını doğruladı....

En Büyük Hindistan Borsalarından Birisi, Kripto ATM’leri Kurmaya Başladı

Unocoin

Unocoin’in Kripto Para ATM’leri

Hindistan içerisinde 1.2 milyon kullanıcıya sahip olmanın yanı sıra hacim konusunda da ülke içerisindeki en büyük borsalardan birisi olan Unocoin, kendi kripto para ATM’lerini kurmaya hazırlanıyor. Özellikle salı gününden beri söz konusu ATM’lerden birisinin fotoğrafı sosyal medyada ciddi ilgi odağı oldu.

Unocoin’in CEO’su Sathvik Vishwanath, news.Bitcoin.com kaynağına Çarşamba günü yolladığı e-mail ile olayı doğruladı:

”ATM cihazlarını piyasaya sürdüğümüz doğru ama bunu resmi olarak henüz açıklamadık. Bu işlemi yapabilmek için bir veya iki haftaya ihtiyacımız olabilir. Birisi bir ATM cihazına denk geldi ve fotoğrafı ve fotoğraf ile ilgili spekülasyonları yaymaya başladı.”

Makinenin üzerinde ”Unocoin hesabınız için anında para yatırma ve çekme” ibaresinin yanı sıra, ”Sadece Unocoin müşterilerine özel”, ”kredi ve bankamatik kartları kabul edilmiyor” cümleleri de yer alıyor. Bunun yanı sıra yine cihazın üzerinde BTC, ETH, XRP, BCH ve LTC logoları da bulunmakta. Logolardan anlaşıldığı üzre cihaz en az 5 kripto para birimi desteği ile piyasaya çıkacak.

Major Indian Exchange Unocoin Launching Crypto ATMs

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.