verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eski “First Lady” Melania Trump, İlk NFT’sini Satışa Sundu

Melania Trump, “Melania’s Vision” adlı ilk NFT’sini “Melania Trump NFT Platform’da” satışa sundu. Melanie Trump’ın gözlerini betimleyen bir sulu boya çalışması olan NFT, Marc-Antoine Coulon tarafından oluşturuldu.

EXCLUSIVE: Melania Trump Launches NFT Art Series, Part of Proceeds to Support Foster Care Initiative

Melania Trump:

“Sanata olan tutkumu anlatan ve Be Best aracılığıyla çocuklara olan bağlılığımı destekleyecek olan bu çalışmayı duyurmaktan gurur duyuyorum. Bu yeni teknoloji tabanlı platform sayesinde koruyucu aile yaş sınırını aşan çocukların; bilgisayar bilimini, programlama ve yazılım geliştirmeyi öğrenmelerini sağlayacağız.

Satışı sınırlı bir süre zarfında gerçekleşecek olan NFT, 1 SOL fiyatına, 16 – 31 Aralık tarihleri arasında satılacak. NFT aynı zamanda Melania Trump’ın kendi sesi ile kaydedilmiş bir “umut mesajı” içeriyor.

Melania Trump NFT’leri; fiziksel sanat eserleri, dijital sanat eserleri ve türünün tek örneği olan aksesuarlar adı altında üç kategoride yayınlayacak.

Melania Trump NFT platformu Solana ile birlikte çalışmakta ve hem SOL hem de MoonPay üzerinden kerdi kartı ile ödemeleri kabul etmektedir.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!