verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum (ETH ) İşlem Ücretleri Temmuz Ayından Bu Yana En Düşük Seviyelerinde

Veri analiz platformu Santiment’in son verilerine göre Ethereum (ETH) işlem ücretleri Temmuz 2021 tarihinden bu yana en düşük seviyelerinde bulunuyor.

Santiment, 24 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden Ethereum işlem ücretlerinin şu anda en düşük seviyelerde olduğunu gösteren son verilerini paylaştı. Ethereum platformundaki kullanıcıların şu anda her bir işlem için 2,54 dolardan fazla ödeme yapmadığını gösteren verilere göre Ethereum işlem ücretleri, Temmuz 2021 tarihinden bu yana en düşük seviyelerinde bulunuyor.

Ethereum’un ortalama ücretleri aşırı derecede düşük, kullanıcılar şu anda işlem başına sadece 2,54 dolar ödüyor. Bu temmuz ayından bu yana en düşük Ethereum maliyet fiyatı.

Resim

Veri analiz platformu paylaşımda ayrıca işlem ücretlerinin 5 doların altına düştüğü zamanlardan sonra çoğu zaman Ethereum fiyatının yükselişe geçtiğini bildirdi.

Tarihsel olarak (ancak hiçbir şekilde otomatik olarak değil), ortalama işlemler 5 doların altına düştükten sonra Etheruem fiyatı yükselir.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte %2,9 değer kaybeden Ethereum (ETH) haberin kaleme alındığı sıralarda 1.919 dolardan işlem görüyor

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!