Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fenomen Analist Ethereum’da Kırılım Geldi Dedi: Long Pozisyonu Var!

Fenomen kripto para analisti ve Youtuber Carl From The Moon, Ethereum (ETH) için çizdiği “Elmas Paterni” topluluğun dikkatini çekti.

Carl From The Moon 6 Kasım tarihinde paylaştığı sosyal medya gönderisinde, Ethereum için ilginç bir paterne yer verdi. Ethereum’un Diamond Pattern (elmas deseni) olarak adlandırılan alandan güzel bir kırılımla çıktığını belirten analist, yükselişin devam edebileceğine dair imada bulundu.

Fenomen isim ayrıca bu kırılımı gördükten sonra trade ettiğini de vurguladı:

Ethereum bugün erken saatlerde YouTube’da tahmin ettiğim gibi elmas deseninden ayrılıyor.

Ben bu trade işlemini aldım, ya sen?

Carl From The Moon’un paylaştığı görselin alt kısmında 1.893 dolardan açılmış ve halihazırda 800 dolar karı bulunan bir long (uzun) pozisyonu dikkat çekti.

Öte yandan Ethereum’daki tablonun yükseliş yönlü göründüğünü belirten tek isim de Carl From The Moon olmadı. Dijital varlık ekosistemine yatırım yapan 1RT Fund’un kurucusu Dan Tapiero konu hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımında, 2.200 doların kırılması durumunda Ethereum’un hızlı bir şekilde 4 bin dolar bandına yükselebileceğini söyledi.

Deneyimli isim, kripto para ekosisteminin büyümeye devam ettiğini ve ETH fiyatının halen daha tepe noktasından %50 aşağıda olduğunu şu ifadelerle hatırlattı:

ETH’de 2.200’ün kırılması oldukça hızlı bir şekilde 4.000 doları getirebilir. Hayal etmesi zor görünüyor ama kripto para ekosistemi genişlemeye devam ediyor. Hem de ETH fiyatının hala en yüksek seviyelerden -%50 aşağıda olmasına rağmen. Bununla birlikte gerçek dünya entegrasyonu da hızla artıyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %1,2 düşüş sergileyen Ethereum, yazım esnasında 1.873 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!