Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Glassnode Kurucusu Ethereum İçin Sıradaki Hedef Fiyatları Tek Tek Açıkladı!

On-chain analiz platformu Glassnode’un kurucusu Yann Allemann, Ethereum (ETH) fiyatına ilişkin yatırımcıları heyecanlandıran bir açıklamada bulundu.

Yann Allemann 21 Aralık tarihli sosyal medya gönderisinde, Ethereum hakkında bir piyasa güncellemesine yer verdi. Kısa süre önce direnç olarak çalışan 2.100 dolar bölgesinin artık güçlü bir desteğe dönüştüğünü ifade eden Allemann, bu bölgenin kısa vadeli düzeltmeler için uygun geri çekilme noktası olacağını vurguladı.

Allemann 2.100 dolarlık bu seviyenin kırılması halinde destek olarak günlük grafikte 50 günlük hareketli ortalama (MA50) seviyesinin çalışacağını dile getirdi.

Destek seviyesinin ardından olası yükselişler için de fiyat tahmininde bulunan Allemann, iki kritik noktayı işaret etti. Eğer beklenmedik bir durum yaşanmazsa piyasada devam eden yükseliş coşkusunun Ethereum’u 2.500 artından 2.700 dolara taşıyabileceğini söyledi:

Yükselen Üçgen Dinamikleri: Kısa vadeli toparlanmalar için 2.100 bin dolar kritik; bunun kırılması durumunda Günlük 50 EMA etkinleştirebilir. Peki sıradaki ne? Piyasa coşkusuyla gözler 2.500 dolar hedefinde. İddialı yükseliş 2.700 dolara doğru devam ediyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,9 düşüş yaşayan Ethereum, yazım esnasında 2.227 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!