Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Global Piyasa Yapıcı Üç Gizemli Meme Coin’e Yatırım Yapacak

Global piyasa yapıcı ve Web3 yatırım şirketi DWF Labs, üç gizemli meme coin’e yatırım yapacak.

DWF Labs Yönetici Ortağı Andrei Grachev, meme coin piyasasındaki üç projeye yatırım yapmaya hazırlandıklarını söyledi.

Grachev, bu projelerden ilki için yatırım “aşamasında” olduklarını açıkladı. Diğer iki meme coin için ise görüşmeler devam ediyor.

İki günde iki meme coin yatırımı

Eylül 2022’de kurulan DWF Labs, likit token yatırımı, kilitli token yatırımı ve piyasa yapıcı anlaşması olmak üzere üç alana odaklanıyor. Foresight’ın aktarımına göre DWF Labs, 2023’ün sonu itibarıyla 470’ten fazla projeye yatırım yaptı.

DWF Labs, LADYS meme coin’inin geliştiricisi Milady Meme Coin’e dün 5 milyon dolar yatırım yaptı. LADYS’in Charlotte Fang ya da Milady Maker ile doğrudan bir bağlantısı bulunmuyor. Sitesindeki bilgilere göre LADYS, “herhangi bir içsel değeri olmayan” bir meme coin’dir.

DWF Labs, portföyüne bugün de bir meme coin ekledi. FLOKI‘nin açıklamasına göre DWF Labs, Floki ekosistemini desteklemek için 12 milyon dolar FLOKI satın alacak. Bunun bir kısmı piyasadan, bir kısmı Floki hazinesinden temin edilecek.

Floki, Valhalla adlı metaverse oyununun ana ağını bu yılın sonuna kadar açmayı planlıyor. Buna ek olarak Floki Trading Botu gibi birkaç yeni özelliğin gelmesi bekleniyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!