Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Güney Koreli Dev Borsadan Binance Destekli Altcoin’e Listeleme: Fiyat Yükseliyor!

Güney Kore’nin en büyük 2. kripto para borsası Bithump, Binance’in launchpool projesi olarak piyasaya sürülen altcoin için listeleme yapacak.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) işlemlerinin altcoin hacimlerinin gerisinde kaldığı Güney Kore’nin dev borsası Bithumb’dan Binance destekli altcoin Xai (XAI) için listeleme haberi geldi.

Bithumb’ın 5 Haziran tarihinde resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruya göre XAI, TSİ bugün saat 12.00’de listelenecek.

Borsa tarafından yapılan bildiride, XAI yatırma işlemlerinin yalnızca Arbitrum ağı için açık olacağı belirtildi. Bithumb ayrıca başka ağlardan transfer yapılmaması gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

XAI’yi Güney Kore Wonu (KRW) paritesinde işleme açılacağı ifade edilirken söz konusu listeleme işleminin ardından yatırımcılar, XAI/KRW işlem çiftinde alım-satım yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre XAI, Bithumb tarafından gelen listeleme duyurusu ile birlikte 0,868 dolardan %11 artışla 0,963 dolara erişti. XAI, yazım esnasında bir miktar düzetlmeye paralel olarak 0,936 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!