Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hong Kong Lisanslı İlk Borsadan Altcoin Listelemesi: Kripto Para Sayısı 6’ya Çıkacak!

Hong Kong lisanslı ilk kripto para borsası HashKey, yeni bir altcoin listeleyeceğini açıkladı.

Hong Kong’lu bireysel yatırımcılara kripto para hizmeti sunan HashKey, platforma Uniswap’i (UNI) ekleyeceğini duyurdu. HashKey resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruya göre UNI/USD işlem çifti için alım-satım hizmeti 9 Ekim TSİ 11.00’de başlayacak.

Yalnızca profesyonel kullanıcılar için alım-satımın açılacağını vurgulayan Hashkey, yatırma ve çekme işlemleri için Ethereum ağının (ERC-20) kullanılacağını belirtti. Borsa ayrıca kullanıcıların sıfır işlem ücreti kampanyasından yararlanacağını söyledi.

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) düzenlemeleri kapsamında profesyonel kullanıcılar, 1 milyon dolardan fazla portföye sahip kullanıcıları ifade ediyor.

Borsa bununla birlikte UNI listelemesini kutlamak için 5.000 HSK’lık bir ödül havuzu da başlattı. Kampanya süresince belirli görevleri yapan kullanıcılara 20 HSK ödül verileceği ifade edildi.

HashKey daha önce Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC), Avalanche’ı (AVAX) listelemişti. UNI borsada listelenen 6. kripto para olacak.

Borsa son olarak  profesyonel kullanıcılar için AVAX alım-satım işlemlerini başlattığını duyurmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!