Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İflas Eden Kripto Şirketinden Binance ve Coinbase’e 28 Milyonluk SHIB ve Ether Transferi

İflas eden kripto kredi platformu Voyager Digital’e ait cüzdanlar, toplam 28,7 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) ve Ethereum’u (ETH) borsalara transfer etti.

Blokzinciri güvenlik firması PeckShield tarafından paylaşılan yakın tarihli bir gönderinde, iflas eden kripto firması Voyager’a ait dikkat çeken transferlere yer verildi. Ortaya koyulan verilere göre Voyager, yakın zamanda 28,7 milyon dolar değerinde transfer gerçekleştirdi.

Bu tutarın 25,3 milyon dolarlık kısmı 15 bin adet Ethereum olarak Binance.us ve Coinbase‘e aktarıldı. Geriye kalan 3,4 milyon ise 250 milyar adet SHIB olarak Coinbase’e gönderildi.

Yakın zamanda gerçekleşen bu hacimli işlemler kullanıcıları olası bir satış konusunda endişelendirdi. Transfer edilen varlıkların akıbeti bilinmese de uzmanlara göre Voyager, yükselen piyasa koşullarını fırsat bilerek toplu bir satış işlemi gerçekleştirdi.

Kripto para piyasası son günlerce yaşanan spekülasyonlardan etkilenirken CoinGecko verilerine göre Ethereum son 24 saat içerisinde %1,6, SHIB ise %4,7 oranında değer kaybı yaşadı. ETH haberin kaleme alındığı esnada 1.660 dolardan, SHIB 0,00001313 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!