verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

IOTA Almanya’daki Sanayi Konferansında IoT Uygulamaları Gösterecek

Hannover Messe, 200.000’den fazla katılımcının ilgisini çekiyor.

IOTA, bir dizi şirketin kendi endüstriyel uygulamalarını sergileyeceği Almanya’daki büyük bir sanayi konferansında ciddi bir şekilde yer alacak.

#HannoverMesse’de (23-27 Nisan / Salon 6, Stand B46) bizi ziyaret edin, benzersiz bir vitrini olan #IOTA canlı demosunu deneyimleyin ve #DXC ile dağıtılmış defter teknolojisinin potansiyelini keşfedin. #hm18

Konferansın ismi Hannover Messe ve dünyadaki en büyük sanayi fuarlarından biri olarak geçiyor. Fuarın geçmişi 1947 yılına kadar uzanmakta. Resmi web sitesine göre geçen yıl 6 bin 500 sergileyiciye ev sahipliği yapmış ve 70’i aşkın ülkeden 225.000 katılımcının ilgisini çekmiş, 5.6 milyon iş sözleşmesi sağlamıştır.

2018 Messe, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto tarafından açılacak.

IOTA’nın kurucuları, Bosch, DXC, Deutsche Telekom, Accessec GmbH ve Fujitsu’yu da içeren pek çok şirketin kullanım alanlarının sunulacağını söyledi.

“#Fujitsu #K5 #IOTA kalıcı düğüm eylem halinde. Bu durum #m2m ödemeleri ve robotlar arasında güvenli bileşen takibini güçlendiriyor. #HM18 bugün basın için kapılarını açıyor ve #Fujitsu #Industry40 basınını seçti. Alman CEO @RolfWerner internet medya temsilcilerini memnuniyetle karşıladı.”

IOTA Vakfı 2015 yılında kuruldu ve koini MIOTA geçen yılın sonunda piyasa değeri olarak bir noktada Ripple’yi bile geride bırakacak şekilde patladı. Bu durum, şirketin yeni bir veri pazarı oluşturmak için 20’den fazla şirketle ortaklık kurduğunu açıklamasının sonucuydu. Bu ortaklardan biri görünüşe göre Microsoft idi, ancak daha sonra ilişkilerinin aslında yapıldığı gibi resmi olmadığı ortaya çıktı.

Hannover Messe’ye yaklaşan birkaç hafta içinde koinin değeri yaklaşık iki katına çıktı.

“IOTA en büyük değişim potansiyeli olan en ilginç yeniliklerden biri olarak görünüyor. Hannover Messe Industrie’deki Fujitsu standımızda da IOTA teknolojisinin canlı bir tanıtımını da yapacağız. -Walter Graf Fujitsu Seçkin Mühendisi

IOTA blockchaini Bitcoin’inkine göre daha hızlı ve daha hafif olacak şekilde tasarlanmış blockchainlerden biridir. İşlemleri, doğrusal olmayan bir şekilde zincire ekleyerek ve madencilik işlemini küçük düğüm gruplarına işlemlerin zincirin dışında yapılmasına izin verecek şekilde devrederek anında ve hiçbir ücret olmadan onaylar. Bu özellikle benzersiz olan yönü değildir. IOT’nin özel satış noktası nesnelerin internetine entegre edilerek tasarlanmasıdır, nesnelerin interneti konsepti günlük işlerin yapıldığı ev aletleri gibi nesnelerin internet üzerinden kontrol edilmesi anlamına geliyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment