verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İtalyan Futbol Devi AC Milan Blockchain Oyunu MonkeyLeague ile Anlaştı: MBS Fiyatında Büyük Artış

İtalya liginin geçen sezon şampiyonu AC Milan, Solana (SOL) tabanlı Web3 futbol oyunu olan MonkeyLeague ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

İtalyan futbol devi AC Milan, Web3 futbol oyunu MonkeyLeague ile ortaklık kurduğunu açıkladı. AC Milan ve MonkeyLeague arasındaki bu geniş kapsamlı ortaklık, oyuna daha fazla kullanıcı çekmeyi ve AC Milan taraftarına etkileşim çeşitliliği sunmayı amaçlıyor. Oyundaki etkileşimi arttırmaya yönelik tasarlanmış NFT koleksiyonu olan Rossoneri’nin, çeşitli giyilebilir cihazları, turnuvaları ve pazarlama etkinliklerini kapsadığı biliniyor.

Gerçek multiplayer oyunculara ve bir sıralama sistemine karşı rekabet edebildiğiniz MonkeyLeague, kullanıcıların en az altı MonkeyPlayer NFT‘den oluşan kendi takımlarını kurdukları ve yönettikleri strateji tabanlı bir futbol oyunudur.

Oyunda; forvet, orta saha, defans ve kaleci olmak üzere her NFT oyuncusunun kendi rolü bulunuyor.

Anlaşmanın bir parçası olarak MonkeyLeague, Milan’a özgü tasarımların, arazilerin ve stadyumların dahil olduğu yeni bir NFT koleksiyonu çıkartacak. “AC Milan NFT Oyun Varlıkları” adıyla anılan bu koleksiyonun yaratım aşamasında Milan takımı ile yakın temaslı çalışmalar sürdürülecek.

Her iki taraf içinde Web2‘den Web3 ekosistemine geçişin bir parçasını temsil eden bu anlaşmanın hem MonkeyLeague oyuncuları için heyecanlandırıcı aktiviteler yaratması hem de AC Milan taraftarlarının kulüplerine farklı platformlar aracılığıyla yaklaşmasının önünü açması hedefleniyor.

Coingecko verilerine göre söz konusu anlaşmanın ardından MonkeyLeague’e ait kripto para MBS %16 civarında fiyat artışı sergiledi. Haberin kaleme alındığı esnada MBS/USDT paritesi 0,0913 dolardan piyasalarda işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!