Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

John McAfee Kendi Kripto Para Birimini Piyasaya Sürecek!

30 Mayıs tarihinde bizzat John McAfee‘nin kendisi tarafından atılan bir tweet’e göre, siber güvenlik uzmanı ve ünlü kripto para yatırımcısı McAfee Freedom Coin isimli kendi kripto para birimini piyasaya sürecek.

İlgili internet sayfasında belirtilen bilgilere göre McAfee’nin kripto para birimi 2019 yılının Sonbahar döneminde piyasaya sürülecek. Buna ek olarak McAfee’nin kendi kripto para birimi ile başarmak istediği asıl olay, geleneksel para birimlerinden, varlıklardan ve borsalardan tamamıyla izole olmak ve adı gibi ”özgürlük” getirmek gibi gözüküyor.

McAfee’ye göre Freedom Coin, itibari para birimlerinden ve diğer kripto para birimlerinden tamamıyla bağımsız olacak, 0 dolar değerine sahip olacak ancak bunlara rağmen küresel çapta kabul edilecek. Ünlü isim bu kripto para biriminin hiçbir emtiaya endeksli veya herhangi bir kurumun davranışlarına bağımlı olmadığını, koin’in değerinin diğer para birimlerine kıyasla her zaman sıfır olacağını ve bunun doğal piyasa değerinin ücretsiz olacağını vurguladı.

McAfee bundan önce 2020 ABD Başkanlık seçimleri için aday olacağını ifade etmiş olsa da, şu an vergilerle ilgili bir sıkıntı yüzünden ABD’den kaçmak zorunda kaldı ve Bahama açıklarında bir bot üzerinde yaşıyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment