Yaptıkları ve eylemleri ile çok fazla konuşulan ünlü isim John McAfee, bu sefer bir alt koin simgesini kendi vücuduna dövme yaptırdı ve yine çok konuşulmaya...

John McAfee’den Şok Hamle! Yeni Reklam Projesi İçin Vücuduna Alt Koin Dövmesi Yaptırdı!

John Mcafee

Yaptıkları ve eylemleri ile çok fazla konuşulan ünlü isim John McAfee, bu sefer bir alt koin simgesini kendi vücuduna dövme yaptırdı ve yine çok konuşulmaya devam etti.

McAfee geçtiğimiz günlerde Malta Blockchain Konferansı esnasında Skycoin ekibi ile ilk defa bir araya geldi. Katılım sırasında konu hakkında tweet atan McAfee, eşler arası donanım tabanlı yeni ekosistem hakkında 800.000 takipçisine önemli açıklamalarda bulundu ve Skycoin‘in ”kripto dünyasındaki en iyi teknolojilerden birisi” olduğunu vurguladı.

John McAfee’nin attığı bu tweet bile Skycoin fiyatlarını 2.76 dolardan, 3.21 dolara kadar yükseltmeyi başarmıştı ki ünlü isim hiç beklenmedik bir hamle ile yeni izleyicilerini ve takipçilerini şaşırttı.


Tam olarak omurgasının ortasına Skycoin dövmesi yaptıran McAfee,  gün içerisinde projenin birim fiyatını ve piyasa hacmini %12 civarında arttırmayı başarsa da, bir çok kripto para topluluğu üyesi tarafından eleştiri oklarının hedefinde kalmaya devam etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.