verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Justin Sun, TRON Ağındaki Ölçeklenmeyi Arttıracak Yeni İkinci Katman Projeyi Açıkladı

TRON’un son dönemde yakaladığı çıkışı göz ardı etmek pek mümkün değil. Her ne kadar tartışmalı pazarlama metodları ve pek de güven vermeyen bir yapıya sahip olsa da, bu ağın son günlerde merkezi olmayan uygulamaların kullanımı ve geliştirilmesi noktasında Ethereum ve benzeri projelere ciddi bir rakip haline geldiğini görmek mümkün.

Son dönemde konuyla ilgili olarak ağın ölçeklenmesini artırmak için bazı çalışmalar yapan yetkililer, ikincil katman bir çözüm geliştirmeyi başardı.

TRON CEO’su Justin Sun’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre, CEO’nun soyadı olan Sun isminin verildiği bu ikinci katman çözümü, yakın dönemde tüm detayları ile kripto para sektörünün beğenisine sunulacak.

Justin Sun, kendi adını taşıyan bu ikincil katman çözümü için attığı tweette, şunları söyledi:

”TRON olarak Sun Network isimli ikincil katman çözümümüzü yakın dönemde detaylı olarak tüm sektör ile paylaşacağız. 100 kata varacak daha iyi ölçeklenmeyi sağlamak yolunda attığımız bu adım ile çok büyük bir hamle yapmış olacağız. Haydi #TRX ve #BTT! #Bittorrent #BTT #TRX”

TRON’un bu hamlesi ile birlikte aslında yine kendisini hep rakip olarak gördüğü Ethereum ağına göre bir avantaj yakalama amacında olduğu da, kulislerde konuşulan dedikodular arasında yer alıyor.

Bilindiği gibi TRON CEO’su Justin Sun, bulduğu hemen her fırsatta Ethereum ve Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e karşı yaptığı sert ve sivri çıkışlarla biliniyor.

Leave a comment