Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kraken Yöneticisi: Bitcoin 100 Bin Dolar Olabilir

Kraken İş Geliştirme Müdürü Dan Held, Bitcoin fiyatının gelecekte 100 bin doları görebileceğini düşünüyor.

Nereden Nereye

Kraken’ın yöneticilerinden Dan Held, Alex Saunders ile yaptığı röportajda kripto para piyasasının güncel durumunu değerlendirdi. Piyasanın geçmişten günümüze nasıl değiştiğini anlatan Held, kripto paraların gelecekte büyümeye devam edeceklerini düşünüyor.

Held röportaj sırasında kripto para piyasasının bundan 7-8 yıl önceki durumundan bahsetti. Piyasada neredeyse hiç kurumsal yatırımcı olmadığını, çok az sayıda güvenilir kripto para şirketi olduğunu, çok az kişinin Bitcoin kullandığını anlatan Held; günümüzde durumun çok daha farklı olduğunu vurguladı.

Gelecek Parlak

Dan Held kripto para piyasasının gelecekte de büyümeye devam edebileceğini düşünüyor. Şu anda piyasanın toplam değerinin 200-300 milyar dolar aralığında olduğunu hatırlatan Held bu sayının zaman içerisinde çok daha yukarıda olabileceğine inanıyor.

Held’in görüşlerine göre Bitcoin’in sınırlı miktarda arzının olması, BTC fiyatının zaman içerisinde artmasını sağlayacak. Held zamanla daha fazla kurumsal yatırımcı göreceğimizi ve özellikle ABD’nin daha fazla para basmasıyla piyasaya daha fazla para gireceğini vurguluyor.

Piyasanın geleceğini genel olarak parlak gören Held, Tron CEO’su Justin Sun’ın yorumuna benzer bir yorum yapıyor ve Bitcoin fiyatının zamanla 100 bin doları görebileceğini söylüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment