Amerika Birleşik Devletlerinin en fazla nüfusa sahip 6. eyaleti Illinois sakinleri, artık Robinhood'un sağladığı kripto para birimi trading hizmetlerine erişim sağlayabilecek. Robinhood, kendi resmi Twitter hesabından...

Kripto Para Uygulaması Robinhood, Genişlemeye Illinois Eyaleti İle Devam Ediyor!

robinhood borsa uygulamasi

Amerika Birleşik Devletlerinin en fazla nüfusa sahip 6. eyaleti Illinois sakinleri, artık Robinhoodun sağladığı kripto para birimi trading hizmetlerine erişim sağlayabilecek. Robinhood, kendi resmi Twitter hesabından attığı bir tweet ile, Robinhood Crypto uygulamasının artık yeni bir eyalete daha hizmet vermeye başlayarak, komisyonsuz kripto para birimi işlemlerini 29 eyalete genişlettiğini duyurdu.


Önceleri kripto para işlemleri yapmayan Robinhood, bu yılın başlarında kripto para trading hizmetlerini de ABD çapında kullanıma açmış ve büyük bir ilgi toplamıştı. İlk olarak sadece bir kaç eyalette hizmet vermeye başlayan Robinhood, buna sonra çift haneli rakamlara kadar yükseltti ve geçtiğimiz ay Kuzey Dakota ile Güney Dakota‘ya hizmet vermeye başladı.

Robinhood coğrafi açıdan inanılmaz bir genişleme yoluna gitmiş olsa da, aynı şey sunduğu kripto para birimleri için söylenemez. Platform ilk olarak sadece Bitcoin ve Ether tradingi ile başlamıştı ve bundan yaklaşık bir yıl sonra platforma eklenen tek kripto para birimleri Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin ve Ethereum Classic oldu.

Alım satım konusunda çok az kripto para birimi sunmasına rağmen, Robinhood kullanıcıları yine de 16 adet kripto para birimini izleme listesine alabiliyor ve bunların piyasa verilerine erişim sağlayabiliyorlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.