verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Max Keiser: Bitcoin’e Karşı Çıkanlar Çok Aptal Görünüyor

Bitcoin ile ilgili olarak kripto para sektöründe en olumlu konuşan isimlerden birisi olan Max Keiser, son açıklamasında lider kripto para birimine ilişkin konuştu.

Keiser, kendi programında yaptığı açıklamalarda Roger Ver ve Craig Wright’a göndermelerde bulunurken, bu tarz Bitcoin karşıtı isimlerin karşıdan çok aptal durduğunu söyledi ve şunları ekledi:

”Bitcoin şu anda kendi yolunu çiziyor ve bu esnada ona karşı çıkan insanlar gerçekten tam bir aptal gibi görünüyor. Roger Ver, Craig Wright ve Mike Hearn gibi isimler Bitcoin’e karşı bir psikoza sahip. Son birkaç yıldır da ana akım ekonomistlerden Nouriel Roubini ve Paul Krugman gibi isimler bu kervana katılmış durumda. Onlar da hiçbir detaylı araştırma yapmadan, Bitcoin’in ne olduğunu bilmeden sadece konuşuyorlar.”

Keiser son olarak gelecekte ülkelerin de Bitcoin konusunda ciddi bir rekabete gireceğini ifade etti. Başarılı isim, bundan sonraki süreçte Bitcoin’in bir para birimi olarak ciddi bir stratejik önem kazanacağını iddia ederken, şunları ekledi:

”Bitcoin’in stratejik önemi gelecekte çok artacak. Rezerv bir para birimi olarak ülkelerin BTC’ye sarılmasını bekliyorum. Hatta, gelecekte devletler arasında Bitcoin’in ağ gücünü kontrol etme kapışması yaşanabilir. Elbette bu tarz artacak olan ilgi ve devletler düzeyinde yaşanacak gelişmeler de, bizleri fiyat bazında yeni tarihi rekorlara götürecek bir sürecin öncüsü olarak görev yapacaklar.”

Leave a comment