verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Messari CEO’su: Sektörün Şu Anki Durumu 20 Bin Dolara Varan Rallinin Öncesini Anımsatıyor

Kripto para sektörünün en iyi şirketlerinden birisi olarak ifade edilen Messari’nin CEO’su Ryan Selkis, yaptığı açıklamada kripto para sektörüne ilişkin olumlu açıklamalar yaptı.

Başarılı isim, daha önce yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in dijital altın olacağı yorumunu yapmış ve lider kripto para biriminin sürekli olarak buna evrildiğini ifade etmişti.

Selkis, son olarak katıldığı yayında ise, sektördeki havanın giderek olumlu bir hal aldığını söylerken, şu anda yaşanan durumun kendisine 20 bin dolarlara çıkan boğa rallisinin öncesini anımsattığını ifade etti.

Messari CEO’su ve kurucu ortağı olan başarılı yönetici, şöyle konuştu:

”Elbette Bitcoin dijital altına doğru evrimleşmeye devam ediyor. Ancak bu elbette hemen olacak bir şey değil, zaman isteyen bir durum. Onun yanı sıra şu anki yaşanan gelişmeler de bana bir önceki boğa rallisin hatırlatıyor. Örneğin kurumsal yatırımcılar için artık sektöre giriş yapmak çok daha kolay ve zahmetsiz olacak. Fidelity ve Bakkt gibi platformlar, cepleri çok dolu olan kişileri bu sektöre getirebilir ve onların cebindeki paranın ufak bir kısmı dahi, bu sektördeki fiyatları bir anda çok yukarıya fırlatabilir.”

Başarılı isim, aynı zamanda kripto para konseptinin günümüzdeki bilgi çağına da çok uygun olduğunu söyledi. Her şeyin artık değiştiğini ve evrimleştiğini ifade eden Selkis, günümüzdeki teknolojik gelişmeler ve diğer göstergeler doğrultusunda bu çağa en uygun para biriminin teknik olarak kripto paralar olduğunu da söyledi.

Leave a comment