verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Milyarder Mark Cuban, Ayı Piyasasının Henüz Bitmeyeceğini Düşünüyor

Milyarder girişimci Mark Cuban, kripto para piyasasının henüz “ucuz” seviyelere ulaşmadığını düşünüyor.

Shark Tank adlı televizyon programının da yatırımcılarından olan Mark Cuban, kripto para piyasası hakkında açıklamalarda bulundu. 

Cuban yaptığı açıklamalarda, daha öncelerde Shark Tank haricindeki portföyünün %80’lik gibi büyük bir kısmının kripto paralarda olduğunu söyledi. Bankless Podcast’te kendisine kripto para piyasasındaki düşüşün ne kadar süreceğinin sorulması üzerinde Cuban, birçok analistin dipte olduğunu düşünmesinin aksine fiyatların henüz yeteri kadar “ucuz” olmadığını söyledi.

Cuban yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

Piyasa değerlerine bakıyorum 1 milyar dolar, 6 milyar dolar, 8 milyar dolar veya 40 milyar dolar olduğunu görüyorum. Buna bakmadan bu ucuz diyorsunuz. DeFi Summer’ı hatırlarsanız bu şeyler bir kuruştan daha ucuzdu.

215 milyon dolarlık piyasa değerinin “nispeten ucuz” olduğu belirten Cuban, merkeziyetsiz kripto para borsası (DEX) Sushiswap’ın yerel token’ının neden alındığını sorguladığını söyledi.

Cuban ayrıca Katman-1, Katman-2, NFT tokenları, DeFi tokenları gibi kripto paraların hangisine daha sıcak baktığı sorulduğunda karbon ayak izini dengelemek için çıkarılmış tokenlara özel olarak ilgi duyduğunu söyledi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!