verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Olay Adam Craig Wright, Binance CEO’suna Çok Sert Sözlerle Yüklendi

Crypto Finder adlı kaynağa bir röportaj veren kripto para sektörünün tartışmalı ismi Craig Wright, Holdnaut başta olmak üzere Binance CEO’su Changpeng Zhao ve John Mc Afee’ye sert sözlerle yüklendi. Hodlnaut’un profil resmi olan kedinin birçok kişi tarafından da destek amacıyla profil resmi olarak yapılmasına yönelik konuşan Wright, şunları söyledi:

”Umrumuzda bile değil, ancak kedi fotolarını her yerde görebiliyorum.”

Wright, röportajda Satoshi Nakomoto olarak kendisinin Bitcoin’i 1990’lı yılların ortasında birçok iyi yazılımcıdan destek alarak çıkardığını ifade ederken, bu hamleleri ile Ethereum’un şu anda rüyasını süsleyen birçok şeyi ta o zaman denediğini aktardı.

Wright, daha sonra Binance CEO’su Zhao’ya yüklendi. Bilindiği gibi Zhao, Wright’ın kendisini Satoshi olarak tanıtmasından artık bıktığını söylemiş ve Bitcoin SV’yi borsa dışında bırakmıştı. Bu karar, diğer bazı kripto para borsaları tarafından da desteklenmişti. Zhao ile ilgili konuşan Wright ise şunları söyledi:

”O bir sahtekar. İnsanların paralarını alabilmek için yapamayacağı şey yok. Bir borsanın çalışması için likidite ve regülasyon gerekir.”

Wright, John Mc Afee’ye de adeta meydan okudu. nChain kurucusu yaptığı açıklamada John Mc Afee’ye hodri meydan derken, şunları söyledi:

”John Mc Afee denen adam da bir sahtekar. Dolandırıcı ICO’ların reklamını yapmaktan başka bir fonksiyonu yok. Haydi John Mc Afee. Lütfen beni dava et. Sana karşı elimde çok sağlam kanıtlar var. 

Leave a comment