Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Önde Gelen Analistler Bitcoin Likiditesini Yorumladı: Yükseliş Kalıcı Olacak!

Analistlere göre Bitcoin ve kripto para piyasasında artan likidite fiyat yükselişinin sürdürülebilir olduğunu gösteriyor. 

The Block’a açıklamalarda bulunan Bitfinex analistler, kripto para piyasasında artan likiditenin yatırımcılara ellerindeki varlıkların satışı için alıcı bulabileceklerine dair güvence verdiğini ve bu nedenle fiyattaki yükselişin kalıcı olabileceğini ifade etti.

Analistler, artan likiditenin ayrıca yatırım riskini azalttığını ve kripto paralara yönelik talebin arttığını gösterdiğini söyledi.

Öte yandan kurumsal kripto para platformu FalconX’in araştırma başkanı David Lawant, benzer ifadelere yer verdi. Lawant, Bitcoin likiditesindeki artışın kripto paralar için olumlu bir sinyal olduğunu belirtti.

Lawant ayrıca bu rallideki ilk likidite bolluğunun cesaret verici olduğunu söyleyerek fiyat yükselişinin sürdürülebilir olduğunu vurguladı.

Ancak YouHodler tarafından tam tersi bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kripto para piyasasındaki likiditenin artışını fark ettik ancak şu anda bunun yeni bir yükseliş döneminin başlangıcı mı yoksa birkaç yıldır süren bir düşüşün düzeltmesi mi emin değiliz.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!