Kripto para sektörünün öncü isimlerinden Onur Gözüpek, dijital paralar ve blockchain hakkında Koin Bülteni'nin tüm sorularını yanıtladı. Son zamanlarda bilinirliği gittikçe artan Bitcoin ile dijital...

Onur Gözüpek Dijital Paralar Hakkında Koin Bülteni’nin Sorularını Yanıtladı

Onur gözüpek röportaj

Kripto para sektörünün öncü isimlerinden Onur Gözüpek, dijital paralar ve blockchain hakkında Koin Bülteni’nin tüm sorularını yanıtladı.

Son zamanlarda bilinirliği gittikçe artan Bitcoin ile dijital paralar da her geçen gün Türkiye‘de de yayılmaya başladı. Sektör hakkında yapılan etkinlikler, Türkiye‘de yapılan çalışmalar, dünyada dijital paralar hakkında artan gelişmeler derken sektör her gün kendini büyütmeye devam ediyor. Bu işe para kazanmadan önce felsefesinin anlaşılması gerektiğini söyleyen ve bireylere ve gruplara dijital paralar hakkında eğitimler veren, ayrıca bu konularda videolarıyla insanları yönlendiren Onur Gözüpek, Koin Bülteni‘nin bu hafta sorularını cevapladı.

Bitcoin‘den Ethereum‘a, Waves‘ten blockchaine, Türkiye’deki ve dünyadaki tüm gelişmelere kadar konuşulduğu bu keyifli sohbet için videomuzu izleyin, koinleyelim!

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.