Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Opensea’nin Küçülme Hamlesi Rakip Altcoin’e İlaç Oldu: Fiyat Yükselişi İvmelendi!

NFT pazar yeri Blur’un yerel token’ı BLUR, en büyük rakibinin yaptığı açıklamaların ardından yükselişine hız kattı.

Ekim ayının ortasından bu yana yükseliş yönlü ivmesini koruyan BLUR, OpenSea tarafından gelen açıklamayla birlikte yükselişini hızlandırdı. Blur’un en büyük rakibi OpenSea, kısa süre önce personelinin yarısını işten çıkardığını ve yeni bir strateji oluşturma kararı aldığını açıklamıştı.

BLUR fiyatı sadece son 2 günlük süreç içerisinde %40’a yakın yükselerek piyasasının dikkatini çekti. Blur NFT pazar yeri henüz piyasaya çıkalı 1 yıl olmamasına karşı köklü rakibi OpenSea’yi işlem hacmi ve pazar payı açısından çoktan geride bırakmayı başardı.

The Block’un verilerine göre geçtiğimiz ekim ayında Ethereum (ETH) bazlı NFT marketlerin toplam hacmi 307 milyon dolara ulaştı. Bu hacmin 181 milyon dolarını Blur pazar yerinde döndü. Yine verilere göre OpenSea pazar payı Ekim 2022‘deki %73’lük seviyesinden 3 Kasım 2023‘de %18’e düştü.

Öte yandan piyasaya airdrop ve bir tokenla giriş yapan Blur’un ilk günlerden bu yana güçlü bir kitlesi oluştu. Kısa süre önce Blur, kasım ayının sonunda tekrardan airdrop yapacağını açıklamıştı.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %31 yükselen Blur, yazım esnasında 0,39 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!