Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Opera’dan NFT Ticaretini Kolaylaştıracak Yeni Ürün: DegenKnows Piyasaya Sürüldü

Web3 tarayıcısı Opera, kullanıcıların NFT projelerini daha iyi algılaması ve analiz edebilmesi için “DegenKnows” isimli yeni ürününü piyasaya sürdü.

Opera, NFT ürünlerini inceleme ve kullanıcıların projeler hakkında fikir edinmesine yardımcı olacak DegenKnows’u piyasaya sürdü. DegenKnows, bireysel işlemler gibi düzenli on-chain veri analizinin yanı sıra, kullanıcılara Twitter ve Discord dahil olmak üzere sosyal medya kaynaklarından off-chain veriler de sağlamayı amaçlamaktadır.

DegenKnows özelliklerine daha spesifik bakmak gerekirse, kullanıcılar projenin kilit fikir liderlerinden ve resmi hesaplarından Twitter akışlarını görebilecekler. Platform, sosyal medya takipçilerinin sayısı, gerçek hayranlar ve 24 saat boyunca toplam bahsedenler dahil olmak üzere her NFT projesinin arkasındaki ekibi analiz edecek.

Akıllı Filtre” özelliğine sahip DegenKnows platformu, kullanıcıların wash trade, airdrop ve scam projelerini filtrelemelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Opera’nın kripto ekosistem lideri Susie Batt yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

DegenKnows ile kullanıcılara NFT dünyasını keşfetmeleri ve anlamaları ve belki de bir sonraki büyük projeyi diğerlerinden önce fark etmeleri için yenilikçi bir araç sunuyoruz.

Tüm Opera tarayıcı kullanıcılarına DegenKnows’a ücretsiz premium erişim hakkı verilirken, Opera kullanmayan kullanıcılar 2022’nin sonuna kadar geçerli olacak sınırlı bir ücretsiz denemeye erişebilirler.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!