Pablo Escobar, dünyanın neredeyse her bölgesinde tanınmış eski bir uyuşturucu baronu olarak biliniyor. Görünüşe göre, ABD hükümeti ile yıldızı hiç barışmayan Escobar'ın ailesinin  de ABD...

Pablo Escobar’ın Kardeşi, Trump’ı Devirmek İçin Kripto Para Çıkardı!

Trump Blockchain

Pablo Escobar, dünyanın neredeyse her bölgesinde tanınmış eski bir uyuşturucu baronu olarak biliniyor. Görünüşe göre, ABD hükümeti ile yıldızı hiç barışmayan Escobar’ın ailesinin  de ABD ile anlaşması pek mümkün değil. Escobar’ın abisi Roberto Escobar, ilk olarak GoFundMe platformundan ABD başkanı Donald Trump’ı başkanlıktan etmek için bir fon toplamayı hedefleyip daha sonra platformdan men edilince, yeni projesini çevresine tanıttı.

Escobartrump.org isimli internet sayfasından tanıtımı yapılan yeni token, ESCOBAR adına sahip ve Ethereum tabanlı ERC-20 stabil koin’i olarak piyasaya sürüldü ve ABD dolarına endeksli olacağı iddia edilmekte.

İnternet sayfasındaki ilgili kısımda bu tokenin Impeach Trump Fund ”Trump’ın azledilmesi fonu” için para toplamak adına bir araç olarak piyasaya sürüldüğü ve kripto para birimleri sayesinde GoFundMe platformunda yaşanan sansürün yaşanmayacağının altı çiziliyor. Proje şuan 200 milyon tokenin ön satışına başladı ve 10 Mayıs tarihine kadar ön satış süreci devam edecek. Escobar, toplamda 1 milyar ESCOBAR tokeni satmayı hedefliyor. İnternet sayfasının iddialarına göre önümüzdeki Haziran ayına kadar söz konusu stabil koin, Beliz içerisindeki bir şirket aracılığıyla dolara dönüştürülebilecek.

Escobar Inc.’nin CEO’su Olof Gustafsson, konu hakkında yaptığı açıklamada ilk planın GoFundMe aracılığıyla 50 milyon dolar toplamak olduğunu ancak platformdan men edilince anında token piyasaya sürmeye karar verdiklerini belirtti. 10 saatlik kısa bir süre içerisinde 10 milyon dolar topladıklarını iddia eden Gustaffson, GoFundMe’den men edilince 24 saat içerisinde ESCOBAR stabil koin projesini hayata geçirdiklerini de açıkladı.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.