Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Peter Brandt’ten Ethereum ve Altcoinler İçin Tepki Çekecek Söylem: Sadece Bitcoin!

Peter Brandt, kripto para piyasasında ayakta kalacak tek varlığın Bitcoin (BTC) olduğunu öne sürerken Ethereum (ETH) için özenti ve dolandırıcı imasında bulundu.

Deneyimli trader ve analist Peter Brandt 11 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, kripto para piyasasındaki tek güvenilir varlığın Bitcoin olduğunu ve sadece onun ayakta kalabileceğini ima etti.

Bitcoin dışındaki kripto paralar için “özenti veya dolandırıcılık ürünü” yakıştırması yapan analist, Ethereum’un da bu listeye girdiğini ifade etti.

Brandt söz konusu paylaşımında, şu cümleleri kullandı:

Bitcoin kriptoda maratonu tamamlayacak tek varlıktır. Ethereum da dahil olmak üzere diğerleri yalnızca özenti ve dolandırıcıdır.

Analistin söylemleri üzerine kullanıcılar kendisine Ethereum’un özenti mi yoksa dolandırıcı mı olduğuna dair sorular yöneltmeye başladı. Brandt, sorulara karşılık Ethereum’un gümüş, Bitcoin’in ise altın gibi olduğunu söyledi. Bu kapsamda Brandt, Ethereum ayakta kalsa bile yine de hakimiyetin Bitcoin’de olacağını dile getirdi.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %3,8 değer kaybeden Bitcoin, son 24 saat içerisinde %0,2 yükseliş yaşayarak yazım itibariyle 25.812 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ETH ise son 30 günde %3,5 değer kaybederken son 24 saat içerisinde %0,6 düşüş yaşarak yazım itibariyle 1.732 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!