Anthony Pompliano, geçtiğimiz günlerde CNBC'deki bir programa katılarak sektörün en büyük koinlerinden Ethereum hakkında konuştu. Pompliano'ya göre Ethereum'u cazip kılan şey, ağdaki "uygulamalar." Kripto para...

Pompliano: Ethereum’un En Büyük Özelliği Ağdaki Uygulamalarıdır

Anthony Pompliano, geçtiğimiz günlerde CNBC’deki bir programa katılarak sektörün en büyük koinlerinden Ethereum hakkında konuştu. Pompliano’ya göre Ethereum‘u cazip kılan şey, ağdaki “uygulamalar.”

Kripto para sektörünün önde gelen isimlerinden olan Anthony Pompliano, Ethereum ağının mevcut durumu ve olası geleceği hakkında konuştu. Pompliano’ya göre Ethereum ağındaki uygulamalar, bu ağı epey cazip kılıyor.

Kripto para piyasasında çok fazla Ethereum tabanlı token olduğunu, çok fazla şirketin Ethereum tabanlı uygulamalar geliştirdiğini söyleyen Pompliano, bunların Ethereum için büyük önem taşıdığını vurguladı.

Pompliano’ya göre Ethereum tabanlı uygulamaların sayısında sürekli olarak artış görülmesi, Ethereum’un geleceğinin güvence altına alınması anlamına geliyor.

Pompliano ayrıca merkezsiz uygulama (dApp) geliştiricilerinin eğer Ethereum ağı olmasaydı Bitcoin ağını tercih edeceklerini söylüyor. Pompliano’ya göre bu konuda Ethereum’a alternatif olabilecek tek ağ Bitcoin:

“Eğer Bitcoin ağında tıpkı Ethereum’da olduğu gibi akıllı kontrat oluşturulabiliyor olsaydı ağdaki özellikler, işlevler çok önemli bir hal alırdı. Bu bir şekilde Lightning Network ile, yan ağlar ile sağlanabilir ve ne de olsa çok fazla kişi bu alanda çalışmalar yapıyor […] Bence Ethereum’un sektördeki konumu gayet sağlam ama Bitcoin gelecekte insanların sandığından daha büyük bir rol oynuyor olacak.”

ICO’ların Durumu

Geçtiğimiz yıl çok fazla sayıda şirket kendi ICO’sunu düzenlemiş, kendi tokenını oluşturmaya karar vermişti. Pompliano, geçtiğimiz yıl görülen bu projeler hakkında da bazı yorumlar yaptı.

Pompliano’ya göre geçtiğimiz yıl ortaya çıkan projelerin bir kısmı, önümüzdeki yıllarda gelişmeye ve büyümeye devam edecek. Pompliano, bu projelerin birkaç yıl içerisinde “meyve vermeye” başlayacağını düşünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.